Терміни "рієлтор", "маклер", "брокер" і "агент з нерухомості" позначають одну й ту саму професію.

Щоб стати рієлтором, не потрібна профільна освіта. Достатньо спеціалізованих курсів при агентстві. Далі тільки самонавчання і розвиток.

Близько 80% ріелторів - жінки. Дівчата-фахівці з нерухомості не обділені природною чарівністю, хорошими комунікативними здібностями, можуть підтримувати довгий і дружній контакт із клієнтом.

Як правило, діяльність ріелтора оцінюється в 5% від суми угоди, однак, ці цифри іноді досягають і 50%, як, наприклад, при наданні послуг з оренди нерухомості. Усе залежить від складності виконуваної роботи і від нюансів самої угоди.

Економічні кризи безпосередньо впливають на заробіток ріелтора - укладати угоди стає складніше. У цей час підвищується кількість "проблемних" об'єктів, які потрібно перевіряти ретельніше і довше.

Заробіток агента з нерухомості залежить від нього самого. Що більше угод, то більше грошей. Щоб добре заробляти, доведеться багато часу проводити на ногах. Це, звісно, дуже виснажливо, але приносить свої цінні плоди.

Команда ріелторів Агентства нерухомості Город офіційно визнана найкращою в Україні. Тому, під час пошуку житла в Харкові, звертайтеся до нас по допомогу - це найкраще рішення!