Продам 2-х кімнатну квартиру, ХТЗ, ХТЗ метро, Код: 707290/2

Розташування: Харьков, ХТЗ, ХТЗ метро Дивитися на мапі

12

20.05.26

Контактні дані

0

Татьяна Николаевна

(066) ххх-хх-хх

(098) ххх-хх-хх

Показати

Номер об'єкта: 707290/2

21 000 $

ГРН USD

Ціна 568 $ / м2

Кількість кімнат: 2

Поверх/поверховість: 3/4

S загаль/житл/кух: 37/-/-

Розташування: Харьков, ХТЗ, ХТЗ метро

Опис:

Продається 2-кімнатна квартира на ХТЗ. Загальна площа: 37 м², кімнати роздільні, планування: «американське». У меншій кімнаті зроблений капітальний ремонт: стіни, електропроводка, натяжна стеля, підлога. Нові якісні батареї та вікна в обох кімнатах, замінені труби гарячої та холодної води у ванній та на кухні, лічильники на воду. Ідеальне розташування. 3 хв пішки до метро «Тракторний завод». Вся необхідна інфраструктура в пішій доступності. 3 поверх з 4, без ліфта. Будинок дуже теплий, товсті цегляні стіни, високі стелі, балкон у двір.

Контактні дані

0

Татьяна Николаевна

(066) ххх-хх-хх

(098) ххх-хх-хх

Показати

Подібні пропозиції:

20 000 $

13.02.23

639

Кількість кімнат: 2

Поверх/поверховість: 5/5

S загаль/житл/кух: 44/-/-

Розташування: Харьков, ХТЗ, Индустриальный просп., ХТЗ метро

Детальніше...

19 000 $

27.05.24

559

Кількість кімнат: 2

Поверх/поверховість: 4/5

S загаль/житл/кух: 43/-/-

Розташування: Харьков, ХТЗ, Косарева ул., ХТЗ метро

Детальніше...

21 600 $

07.08.23

560

Кількість кімнат: 2

Поверх/поверховість: 1/5

S загаль/житл/кух: 44/-/-

Розташування: Харьков, ХТЗ, ХТЗ метро

Детальніше...

23 500 $

05.10.23

495

Кількість кімнат: 2

Поверх/поверховість: 4/5

S загаль/житл/кух: 46/28/6

Розташування: Харьков, ХТЗ, Александровский просп., ХТЗ метро

Детальніше...

23 000 $

11.08.25

191

Кількість кімнат: 2

Поверх/поверховість: 5/5

S загаль/житл/кух: 45/-/-

Розташування: Харьков, ХТЗ, ХТЗ метро

Детальніше...

22 500 $