Продам 3-х кімнатну квартиру в новобудові, Павлово поле, 23 Августа метро, Код: 780430/2

Розташування: Харьков, Павлово поле, Науки просп. (Павлово Поле), 23 Августа метро Дивитися на мапі

10

17.05.26

Контактні дані

0

(099) ххх-хх-хх

Показати

Номер об'єкта: 780430/2

90 000 $

ГРН USD

Ціна 947 $ / м2

Кількість кімнат: 3

Поверх/поверховість: 20/25

S загаль/житл/кух: 95/-/-

Розташування: Харьков, Павлово поле, Науки просп. (Павлово Поле), 23 Августа метро

Опис:

Продаю 3-кімнатну квартиру в ЖК «Монте-Плаза» на просп. Науки. Закрита територія, консьєржі, охоронювана територія, безпечний підземний паркінг, який за бажанням також можна придбати. Швидкісні сучасні ліфти в кожному під’їзді. Квартира розташована на 20 поверсі з 25, з чудовим видом, загальна площа 95 кв. м, у якій є дві спальні, кухня-студія, два санвузли, просторий передпокій з місцем під велику шафу-купе. Виконано всі чорнові роботи, встановлено внутрішні перегородки, стіни оштукатурені та підготовлені під оздоблення, замінені вікна на Rehau, по всій квартирі зроблені теплі підлоги, покладена італійська плитка, зроблена електропроводка, встановлені лічильники на воду та опалення, покладена плитка в одному санвузлі з душем та сантехнікою, у другому санвузлі завершуються ремонтні роботи (плитка + сантехніка). Заходь і роби дизайнерське оздоблення «під себе» без брудної будівельної роботи, що може бути краще?! Поруч супермаркет «Класс», ліс, джерело, храм, різні магазини та кав'ярні, дитячий майданчик, майданчик для вигулу собак, метро 2 хв. Усі додаткові питання за телефоном. За бажанням, є можливість придбати підземний паркінг на комфортному 1-му рівні.

Контактні дані

0

(099) ххх-хх-хх

Показати

Подібні пропозиції:

88 000 $

14.03.23

650

Кількість кімнат: 3

Поверх/поверховість: 16/25

S загаль/житл/кух: 100/60/25

Детальніше...

90 000 $

02.06.25

126

Кількість кімнат: 3

Поверх/поверховість: 1/16

S загаль/житл/кух: 85/-/-

Розташування: Харьков, Павлово поле, Балакирева ул.

Детальніше...

92 000 $

28.09.25

106

Кількість кімнат: 3

Поверх/поверховість: 12/16

S загаль/житл/кух: 88/-/30

Розташування: Харьков, Павлово поле, Профессорская