Сдам 1-кімнатну квартиру, Шишковка, Код: 814623/1

Розташування: Харьков, Шишковка, Старошишковская Дивитися на мапі

151

19.12.25

Контактні дані

5

(093) ххх-хх-хх

Показати

Номер об'єкта: 814623/1

3 200 грн

ГРН USD

Ціна 74 грн / м2

Кількість кімнат: 1

Розташування: Харьков, Шишковка, Старошишковская

Опис:

Оренда 1-кімнатної квартири по вул. Старошишковська. 6 поверх 9-поверхового будинку. Загальна площа - 43 кв.м.

Контактні дані

5

(093) ххх-хх-хх

Показати

Подібні пропозиції:

3 000 грн

04.05.23

436

Кількість кімнат: 1

Розташування: Харьков, Шишковка

Детальніше...

4 000 грн

15.05.23

364

Кількість кімнат: 1

Розташування: Харьков, Шишковка, Старошишковская

Детальніше...

3 500 грн

14.09.23

387

Кількість кімнат: 1

Розташування: Харьков, Шишковка, Григория Рудика ул.

Детальніше...

5 000 грн

05.06.23

396

Кількість кімнат: 1

Розташування: Харьков, Шишковка, Шишковская

Детальніше...

5 000 грн

08.06.23

358

Кількість кімнат: 1

Розташування: Харьков, Шишковка, Старошишковская

Детальніше...

3 000 грн

08.06.24

388

Кількість кімнат: 1

Розташування: Харьков, Шишковка, Старошишковская

Детальніше...

3 500 грн

08.07.23

367

Кількість кімнат: 1

Розташування: Харьков, Шишковка, Чкалова

Детальніше...

4 500 грн

15.01.24

352

Кількість кімнат: 1

Розташування: Харьков, Шишковка, Шевченко ул. (Нижняя Шишковка), Нижняя Шишковка

Детальніше...

6 000 грн

06.10.23

376

Кількість кімнат: 1

Розташування: Харьков, Шишковка, Шишковская

Детальніше...

6 000 грн

08.11.23

372

Кількість кімнат: 1

Розташування: Харьков, Шишковка, Старошишковская

Детальніше...

5 500 грн

10.11.23

365

Кількість кімнат: 1

Розташування: Харьков, Шишковка, Чебышева ул.

Детальніше...

4 500 грн

01.12.23

293

Кількість кімнат: 1

Розташування: Харьков, Шишковка, Старошишковская

Детальніше...