Сдам 3-х кімнатну квартиру, Холодная Гора, Код: 813425/1

Розташування: Харьков, Холодная Гора, Юмашева Дивитися на мапі

222

05.04.26

Контактні дані

3

(093) ххх-хх-хх

Показати

Номер об'єкта: 813425/1

13 000 грн

ГРН USD

Ціна 188 грн / м2

Кількість кімнат: 3

Розташування: Харьков, Холодная Гора, Юмашева

Опис:

Здам 3-кімнатну квартиру по вул. Гаращенка, в районі ЮЖД - Холодна гора (10 хвилин пішки до метро ЮЖД, 15 хвилин до метро Холодна гора). Загальна площа 68,9 м2. 1 кімната 20,7 м2, 2-а - 13,9м2, 3-я - 13,5 м2. Квартира на цокольному поверсі, тепла, влітку не жарко . Закритий двір. У квартирі є все необхідне (інтернет, пральна машинка, телевізор, холодильник, прасувальна дошка, пилосос та інше). Без домашніх тварин. Під час відключення світла, будинок практично ніколи не відключали. Тихий спокійний район, поруч сквер, супермаркети РОСТ, АТБ, КЛАС. Промислових об'єктів і подібного немає. Оренда 300 дол. + світло (квартира вся на електриці)

Контактні дані

3

(093) ххх-хх-хх

Показати

Подібні пропозиції:

11 000 грн

22.02.23

418

Кількість кімнат: 3

Розташування: Харьков, Холодная Гора, Пермская ул.

Детальніше...

12 000 грн

24.05.23

440

Кількість кімнат: 3

Розташування: Харьков, Холодная Гора, Ивана Минайленко ул., Холодная Гора метро

Детальніше...

14 000 грн

29.06.23

444

Кількість кімнат: 3

Розташування: Харьков, Холодная Гора, Аврамовская, Холодная Гора метро

Детальніше...

10 000 грн

14.01.25

464

Кількість кімнат: 3

Детальніше...

11 000 грн

11.11.23

373

Кількість кімнат: 3

Розташування: Харьков, Холодная Гора, Волонтерская ул., Холодная Гора метро

Детальніше...

15 000 грн

20.11.23

348

Кількість кімнат: 3

Розташування: Харьков, Холодная Гора, Холодная Гора метро

Детальніше...

15 000 грн

25.08.25

378

Кількість кімнат: 3

Розташування: Харьков, Холодная Гора, Полтавский Шлях ул. (Холодная Гора)