Продам 3-х кімнатну квартиру в новобудові, Журавлевка, Киевская метро, Код: 504368/3

Розташування: Харьков, Журавлевка, Новоалександровская, Киевская метро Дивитися на мапі

343

19.04.26

Контактні дані

0

Ольга Леонидовна

(096) ххх-хх-хх

(093) ххх-хх-хх

Показати

Номер об'єкта: 504368/3

137 000 $

ГРН USD

Ціна 1 292 $ / м2

Кількість кімнат: 3

Поверх/поверховість: 6/6

S загаль/житл/кух: 106/-/35

Розташування: Харьков, Журавлевка, Новоалександровская, Киевская метро

Опис:

Продам 3-кімнатну квартиру в ЖК Журавлівський по вул. Новоолександрівська. Тихе красиве місце біля м. Київська. Площа 106 кв. м, кухня-вітальня-35 кв.м, ванна, душова кабінка, туалет-12 кв.м, дитяча-18 кв.м, спальня-20, гардеробна-10 кв.м, є пральня з пральною і сушильною машиною Bosch. Дорога сантехніка, фурнітура Blum. Індивідуальне опалення, хороший газовий двоконтурний котел. Кондиціонери Mitsubishi в кожній кімнаті. Продається з технікою та меблями. Комунальні платежі взимку до 3к. Квартира добре утеплена і стоять енергозберігаючі вікна. Під'їзди і територія прибирається і знаходиться під охороною.

Контактні дані

0

Ольга Леонидовна

(096) ххх-хх-хх

(093) ххх-хх-хх

Показати

Подібні пропозиції:

140 000 $

12.05.23

472

Кількість кімнат: 3

Поверх/поверховість: 5/6

S загаль/житл/кух: 83/36/15

Розташування: Харьков, Павлово поле, Профессорская, Сокольники

Детальніше...

140 000 $

27.04.23

499

Кількість кімнат: 3

Поверх/поверховість: 9/20

S загаль/житл/кух: 97/-/-

Розташування: Харьков, Сосновая Горка, Сухумская ул.

Детальніше...

140 000 $

01.06.23

432

Кількість кімнат: 3

Поверх/поверховість: 10/16

S загаль/житл/кух: 103/40/37

Детальніше...

140 000 $

12.09.23

372

Кількість кімнат: 3

Поверх/поверховість: 23/23

S загаль/житл/кух: 140/-/-

Розташування: Харьков, Центр, Культуры ул. (Центр)

Детальніше...

137 000 $

19.02.24

418

Кількість кімнат: 3

Поверх/поверховість: 15/23

S загаль/житл/кух: 106/70/15

Розташування: Харьков, Новые дома, Олимпийская