Сдам 2-х кімнатну квартиру, Северная Салтовка, Код: 680465/2

Розташування: Харьков, Северная Салтовка, Кричевского ул. Дивитися на мапі

198

18.12.24

Контактні дані

1

(093) ххх-хх-хх

Показати

Номер об'єкта: 680465/2

2 700 грн

ГРН USD

Ціна 54 грн / м2

Кількість кімнат: 2

Розташування: Харьков, Северная Салтовка, Кричевского ул.

Опис:

Здам двокімнатну квартиру з меблями та всіма зручностями по вул. Кричевського. Загальна площа 50 м2. Площа кухні 9м2. Санвузол роздільний. Гаряча вода від бойлера.

Контактні дані

1

(093) ххх-хх-хх

Показати

Подібні пропозиції:

3 000 грн

17.02.23

503

Кількість кімнат: 2

Розташування: Харьков, Северная Салтовка, Леся Сердюка ул.

Детальніше...

2 000 грн

08.03.23

475

Кількість кімнат: 2

Розташування: Харьков, Северная Салтовка, Дружбы Народов ул.

Детальніше...

5 000 грн

16.03.23

468

Кількість кімнат: 2

Розташування: Харьков, Северная Салтовка, Леся Сердюка ул.

Детальніше...

3 000 грн

26.03.23

424

Кількість кімнат: 2

Розташування: Харьков, Северная Салтовка, Гвардейцев Широнинцев ул. (Северная Салтовка), Северная Салтовка 4

Детальніше...

5 000 грн

28.03.23

447

Кількість кімнат: 2

Розташування: Харьков, Северная Салтовка, Родниковая ул.

Детальніше...

3 000 грн

31.03.23

431

Кількість кімнат: 2

Детальніше...

3 000 грн

03.05.23

428

Кількість кімнат: 2

Детальніше...

5 000 грн

15.05.23

483

Кількість кімнат: 2

Розташування: Харьков, Северная Салтовка, Северная Салтовка 1

Детальніше...

5 000 грн

16.05.23

449

Кількість кімнат: 2

Детальніше...

4 500 грн

13.09.23

445

Кількість кімнат: 2

Детальніше...

3 500 грн