Продам 3-х кімнатну квартиру, Павлово поле, Кинотеатр Довженко, Код: 802525/1

Розташування: Харьков, Павлово поле, Алексея Деревянко ул., Кинотеатр Довженко Дивитися на мапі

492

29.01.24

Контактні дані

0

Евгений Дмитриевич

(096) ххх-хх-хх

(095) ххх-хх-хх

Показати

Номер об'єкта: 802525/1

52 900 $

ГРН USD

Ціна 767 $ / м2

Кількість кімнат: 3

Поверх/поверховість: 9/9

S загаль/житл/кух: 69/40/10

Розташування: Харьков, Павлово поле, Алексея Деревянко ул., Кинотеатр Довженко

Опис:

Продам 3-кімнатну квартиру. Вул. Дерев'янка 7. Квартира розташована на 9/9 поверхового будинку. Загальна площа 69м2. Житлова 40.9м2. Кухня 10м2. У квартирі виконаний якісний дорогий ремонт у сучасному стилі. Була проведена заміна проводки, сантехніки, також поміняні труби і батареї. Стіни вирівнювали, шпалери можна перефарбовувати, натяжна стеля, система теплої підлоги по всій площі, утеплення зовні, якісні вікна з енергозберігаючими склопакетами, якісні міжкімнатні двері та великі броньовані вхідні двері. Залишається вбудована кухня, газова піч, духова шафа, витяжка, посудомийна машина, 3 кондиціонери, диван, крісло, комод, величезна шафа купе в коридорі, бойлер 80л. У пішій доступності: супермаркет АТБ, Чудо, Клас, Ринок, Школа, Садок, 4я Лікарня, Канатна Дорога, Саржин Яр. До метро 23 серпня та Ботанічний сад 15 хвилин пішим ходом.

Контактні дані

0

Евгений Дмитриевич

(096) ххх-хх-хх

(095) ххх-хх-хх

Показати

Подібні пропозиції:

55 000 $

26.07.24

680

Кількість кімнат: 3

Поверх/поверховість: 5/5

S загаль/житл/кух: 56/-/15

Розташування: Харьков, Павлово поле, Отакара Яроша ул., Ботанический сад метро

Детальніше...

53 000 $

06.02.24

524

Кількість кімнат: 3

Поверх/поверховість: 5/5

S загаль/житл/кух: 78/55/5

Розташування: Харьков, Павлово поле, Науки просп. (Павлово Поле), Ботанический сад метро

Детальніше...

53 000 $

30.07.23

477

Кількість кімнат: 3

Поверх/поверховість: 3/9

S загаль/житл/кух: 63/42/7

Розташування: Харьков, Павлово поле, Космонавтов ул., 23 Августа метро

Детальніше...

52 900 $