Сдам 1-кімнатну квартиру, Салтовка, Код: 551452/2

Розташування: Харьков, Салтовка, Гвардейцев Широнинцев ул. (Салтовка) Дивитися на мапі

219

23.08.23

Контактні дані

0

(093) ххх-хх-хх

Показати

Номер об'єкта: 551452/2

3 500 грн

ГРН USD

Ціна 109 грн / м2

Кількість кімнат: 1

Розташування: Харьков, Салтовка, Гвардейцев Широнинцев ул. (Салтовка)

Опис:

Здам у довгострокову оренду 1-кімнатну квартиру на Салтівці по вул.Гвардійців Широнінців. Хороша транспортна розв'язка, три хвилини від будинку (район колишнього клубу "НЕГОНІ"), загальна площа 32 кв.м., металопластикові вікна, балкон також засклений металопластиком, влітку прохолодно, взимку, квартира тепла. Все необхідне для проживання є: душова кабіна, холодильник, пральна машина, мікрохвильова піч тощо. Без посередників. Оплата мінімальна 3500 на місяць+(оплата за лічильниками: вода, світло),за інші послуги, платить власник. Строго: (без домашніх тварин) ціна в опалювальний період без змін, умови оплати і терміни здачі обговорюються.

Контактні дані

0

(093) ххх-хх-хх

Показати

Подібні пропозиції:

4 500 грн

26.03.23

1028

Кількість кімнат: 1

Розташування: Харьков, Салтовка, Героев Труда ул., Героев Труда метро

Детальніше...

4 000 грн

02.02.23

774

Кількість кімнат: 1

Розташування: Харьков, Салтовка, Академика Павлова ул. (Салтовка), Студенческая метро

Детальніше...

5 000 грн

05.02.23

585

Кількість кімнат: 1

Розташування: Харьков, Салтовка, Шевченковский пер.

Детальніше...

5 000 грн

05.02.23

568

Кількість кімнат: 1

Розташування: Харьков, Салтовка, Гвардейцев Широнинцев ул. (Салтовка), Героев Труда метро

Детальніше...

3 500 грн

06.02.23

687

Кількість кімнат: 1

Розташування: Харьков, Салтовка, Студенческая метро

Детальніше...

5 000 грн

22.06.23

687

Кількість кімнат: 1

Розташування: Харьков, Салтовка, Валентиновская ул., Студенческая метро

Детальніше...

3 000 грн

09.02.23

563

Кількість кімнат: 1