Ипотечная программа от "ИНДЕКСБАНК"

  • warning: Parameter 1 to theme_field() expected to be a reference, value given in /home/bee/domains/gorod.kharkov.com/includes/theme.inc on line 176.
  • warning: Parameter 1 to theme_field() expected to be a reference, value given in /home/bee/domains/gorod.kharkov.com/includes/theme.inc on line 176.

Кредит на купівлю житла

§умови станом на 06.09.2010

Клієнт обирає житло -

Банк надає можливість

Скористайтеся можливостями ринку, отримайте кредит на житло

Саме зараз час скористатись можливостями ринку та поліпшити власні житлові умови чи вдало вкласти гроші, придбавши житло за доступною ціною.

Прийнявши таке рішення, половину справи Ви вже зробили, іншу половину зробить ІНДЕКС-БАНК Credit Agricole Group за допомогою кредиту на житло.

УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ НА КУПІВЛЮ ЖИТЛА

Відсоткові ставки і валюта кредитування

19.5% річних у гривні - для клієнтів-фізичних осіб, які отримують заробітну плату на поточний або картковий рахунок в установах ПАТ «НДЕКС-БАНК», а також фізичних осіб, які отримують дохід від підприємницької діяльності на поточний або картковий рахунок в установах ПАТ «ІНДЕКС-БАНК» 23.0% річних у гривні - для загального переліку клієнтів. На вибір клієнта:

  • плаваюча процентна ставка із щорічним переглядом або
  • плаваюча процентна ставка з фіксацією на 5 років з подальшим переглядом кожні наступні 5 років строку дії кредитного договору.

Сума

Мінімальна сума - 10 тис. дол. США (в еквіваленті)

Максимальна сума: - для Києва та Київської обл. - 200 тис. дол. США (в еквіваленті) - для інших населених пунктів - 150 тис. дол. США (в еквіваленті)

Тип нерухомості

Житлова нерухомість (квартири, приватні житлові будинки) на вторинному ринку.

Також кредит надається на інвестування у майнові права на об'єкти житлової нерухомості на первинному ринку під іпотеку житлової нерухомості на вторинному ринку, що належить Позичальнику чи чоловіку / дружині Позичальника.

Кредит на придбання житла третьою особою

Кредит може бути надано на придбання нерухомості чоловіком/ дружиною Позичальника, якщо він перебуває у офіційно зареєстрованому шлюбі

Комісія

1.0% від суми кредиту за здійснення операції по видачі кредиту (сплачується одноразово в гривні по курсу НБУ)

Максимальний термін кредитування

до 15 років (включно)

Початковий внесок

від 50%

Тип забезпечення

Житлова нерухомість, що купується за кредитні кошти або

житлова нерухомість, що належить Позичальнику або чоловіку/дружині Позичальника на правах власності (для осіб в офіційному шлюбі)

Додаткові супутні витрати пов'язані із купівлею нерухомості та отриманням кредиту:

§ плата за експертну оцінку нерухомості

§ послуги за нотаріальне посвідчення договору іпотеки та договору купівлі-продажу згідно з тарифами нотаріуса § плата за внесення відомостей про предмет іпотеки до Державного реєстру іпотек та Єдиного реєстру заборон

відчуження об'єктів нерухомого майна § збір до Пенсійного Фонду § державне мито

§ плата за реєстрацію житлової нерухомості в органах БТІ § страхові платежі

§ плата за реєстрацію Державного Акту на земельну ділянку в органах Держкомзему (при купівлі приватного будинку)

§ інші витрати, пов'язані з операціями в Єдиному реєстрі заборон відчуження об'єктів нерухомого майна (при необхідності)

Мінімальний вік позичальника

25 років

Максимальний вік позичальника:

60 років на момент закінчення терміну дії кредитного договору

65 років на момент закінчення дії терміну кредитного договору за умови наявності платоспроможного поручителя, вік якого не перевищуватиме 60 років на момент закінчення дії терміну кредитного договору

Умови страхування

Протягом всього строку дії кредитного договору, нерухомість, що оформлюється в іпотеку, має бути застрахована на користь ПАТ «ІНДЕКС-БАНК» в погодженій з Банком страховій компанії від наступних обов'язкових ризиків: вогневі ризики; стихійне лихо (ураган, шторм, град, повені, землетруси, удар блискавки тощо); вплив рідини та інших ризиків за бажанням Клієнта. Додатково може знадобитися страхування життя Позичальника.

Погашення кредиту та процентів (на вибір)

Щомісячно, тіло кредиту погашається рівними частинами, проценти нараховуються на залишок заборгованості за кредитом (за стандартним методом)

Щомісячно, тіло кредиту та нараховані проценти погашаються приблизно рівними платежами

Дострокове погашення кредиту

Без додаткових витрат

 

Цей матеріал має виключно інформаційний характер.

За детальними умовами кредитування, переліком необхідних для отримання кредиту документів та загальною вартістю кредиту звертайтеся до менеджерів у відділеннях Вашого міста або до контакт-центру. 


0 800 30 5555

безкоштовно в межах України зі стаціонарних телефонів

(044) 393 76 39

Ліцензія НБУ №99 від 09.10.2009

С& ИНДЕКС БАНК

CREDIT AGRICOLE GROUP