• warning: Parameter 1 to theme_field() expected to be a reference, value given in /home/bee/domains/gorod.kharkov.com/includes/theme.inc on line 176.
  • warning: Parameter 1 to theme_field() expected to be a reference, value given in /home/bee/domains/gorod.kharkov.com/includes/theme.inc on line 176.
  • warning: Parameter 1 to theme_field() expected to be a reference, value given in /home/bee/domains/gorod.kharkov.com/includes/theme.inc on line 176.
  • warning: Parameter 1 to theme_field() expected to be a reference, value given in /home/bee/domains/gorod.kharkov.com/includes/theme.inc on line 176.
  • deprecated error: Function ereg() is deprecated in /home/bee/domains/gorod.kharkov.com/sites/all/analytic/Includes/an_lib.php on line 12.


Обращение ВГО «Украинская гильдия риэлторов»

Риэлторы
  • 26 Июль, 2012
  • 9:18

Обращение ВГО «Украинская гильдия риэлторов»

Обращение ВГО «Украинская гильдия риэлторов»

ВГО «Українська гільдія ріелтерів» визнає про необхідність та власну готовність співпрацювати в напрямку консолідації за для забезпечення соціально-політичної єдності у суспільстві, розвитку сучасного співтовариства у всіх його напрямках, підвищення ролі та впливовості об'єднань громадян та громадського руху в Україні, розвитку професійної та підприємницької діяльності в Україні, в тому числі шляхом законодавчого врегулювання даних процесів та вдосконалення існуючого законодавства України. Співпрацювати в напрямку обговорення рішень органів влади у спосіб та в порядку, встановлених законом, та внесення до органів державної влади України та органів місцевого самоврядування відповідних пропозицій, співпрацювати у межах та в спосіб, передбачених та не заборонених чинним законодавством України та власними Статутами.

Представники малого та середнього бізнесу України, які входять у ВГО «Українська гільдія ріелтерів» вважають, що ринок нерухомості України повинен відповідати міжнародним стандартам, етичним нормам і передовій практиці розвинутих країн світу з ринковою економікою. Але на жаль для нас всіх, жодний із законопроектів, ні законопроект (Мінекономрозвитку), ні законопроект №8781(Прасолова) , не спираються на практичний вже існуючий досвід ріелторської діяльності в Україні, та не враховують пропозицій та зауважень професійного ріелторського товариства, а є такими, які створені для нового джерела доходів "Вибраних" за рахунок дрібних та середніх учасників ринку, що може призвести до монополізації ринку, і є на руку тільки "великими гравцям". Тексти законопроектів та його концепція не містить в собі напрямку приведення законодавства до міжнародних стандартів, дерегуляції бізнесу та зменшення утисків на малий та середній бізнес. Україна задекларувала напрямок до євро інтеграції, що ставить вимогою приведення законодавства до міжнародних стандартів. Обидва законопроекти не враховують ці вимоги. Також законопроекти, на наш погляд, містять значні корупційні ідеї та грубі порушення встановлених Конституцією України засад юридичної відповідальності особи та визначених Цивільним кодексом України підстав цивільно-правової відповідальності осіб за завдану майнову й моральну  шкоду; порушенням ч.2 статті 42 Конституції України, відповідно до якої законодавче обмеження підприємницької діяльності поширюється виключно на депутатів, посадових і службових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування, тощо.

Тому навіть деякі наведені (вибрані) нами недоречності із великої їх кількості в змісті та самої концепції законопроектів, а також не відповідність законопроекту чинному законодавству та міжнародним підходам регулювання діяльності з нерухомістю, дають нам підстави стверджувати про неможливість жодного з них взяття їх як основу для регулювання діяльності суб'єктів на ринку нерухомості в Україні. За час незалежної України, при відсутності Закону, який регулював би відносини в сфері надання ріелтерських послуг, ці відносини були вже врегульовані самими професійними учасниками ринку нерхомості шляхом прийняття стандартів та правил агентської діяльності, кодексів етики, тощо. Виходячи з вищенаведеного, вважаємо взагалі недоцільним підтримку будь-якого Законопроекту, щодо регулювання ріелтерської діяльності, особливо в теперішній час, напередодні виборів до ВРУ, коли влада (будь-яка з її проявів) кожного дня себе все більше і більше дискредитує, і втрачає будь-яку підтримку в очах свого народу та власну легітимність. Тому вважаєм, що ми не повинні перетворюватись на «опортуністів», так званих пристосуванців, і вибирати, яке із «зол» менше запропоноване нам, а відстоювати власну позицію, задекларовану в статутах наших організацій, захищати інтереси наших членів та мету професійних громадських організацій ріелтерів: створення цивілізованого ринку нерухомості України.

Шляхи законодавчого регулювання ріелтерської діяльності в Україні на думку ВГО «УГР» на даний момент повинні базуватись на основі дерегуляції підприємницької діяльності та дотримання Конституції України, та чинного законодавства (ЦКУ, ГКУ, ЗКУ, ЖКУ, тощо).

Президент ВГО «УГР» Ю.Б.Площанський

Посмотреть комментарии

Добавить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Допускаются только следующие теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <b> <i>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • Вы можете цитировать другие сообщения, используя теги [quote].

Подробнее о форматировании

Защита от спама
Защита от автоматического заполнения форм

Информация о недвижимости